ŚRODA ŚLĄSKA

Zdrowe buty

Zdrowe buty nie muszą być nudne, bo mamy – Acropedico® – połączenie nowoczesnego wzornictwa z ergonomią, komfortem i wygodą. Charakteryzują się wyjątkowo lekką konstrukcją podeszwy, dzięki opatentowanej metodzie wtryskowej. Przewiewny materiał doskonale otula i dopasowuje się do stopy, szczególnie uwzględniając potrzeby stopy  problemowej (m.in. „haluksy”, palce młotkowate, RZS). Elastyczna cholewka wpływa na ich płynne zakładanie, a solidny zapiętek stabilizuje piętę.

 

Co jeszcze?

Wyposażone są w anatomiczną wkładkę, którą można zastąpić wkładką korygującą –  wreszcie, będzie można wszystko dobrać w jednym miejscu. Natomiast system podwójnego wzmocnienia sklepienia stopy, umożliwia właściwe rozłożenie ciężaru ciała podczas przemieszczania się. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż możemy je … wyprać w temperaturze do 30⁰C. To bardzo ważna informacja dla osób borykających się z nadpotliwością.

 

Użytkując buty Acropedico® ćwiczysz i wzmacniasz mięśnie stopy oraz zapewniasz im maksymalny komfort podczas chodzenia. A bogactwo wzorów i kolorów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na tryb życia, hobby czy charakter pracy.

DLA KOGO?

Panom szczególnie polecam wsuwane lub sznurowane obuwie z nylonowej rozciągliwej przędzy, zapewniającej komfort użytkowania, zarówno stopie szczupłej jak i z niedoskonałościami. Myślę, że te wzory przypadną młodzieży również do gustu, ze względu na łatwość zakładania i kolorystykę.

 

 

 

Mnie szczególnie do gustu przypadły niesamowicie wygodne i lekkie BALERINY! Niektóre z Was zapewne będą zaskoczone, że noszenie balerin może korzystnie wpływać na nasze stopy. Jest jeden warunek, MUSZĄ TO BYĆ TE baleriny. Interesująca kolorystyka, elastyczna cholewka dopasowująca się do ruchów stopy, stabilizujący zapiętek i antypoślizgowa podeszwa, to wygoda w czystej postaci. Doskonale pasują do sukienki czy spodni. Ale to nie jedyne dostępne wzory. Po więcej zapraszam do mojego gabinetu.