ŚRODA ŚLĄSKA

Piękne paznokcie dla każdego!

Zmieniona chorobowo płytka paznokciowa sprawia, że odczuwamy dyskomfort podczas codziennych czynności. Nie chodzimy na basen, sandały oglądamy tylko na wystawie, a w ekstremalnych przypadkach rezygnujemy z wizyty u lekarza, bo przecież trzeba ….pokazać stopy. W naszych gabinetach przywracamy naturalny wygląd paznokci pacjenta zazwyczaj podczas jednej wizyty. Sekretem jest medyczna żywica, która jest kompatybilna z ludzką tkanką i nie podrażnia, ani nie powoduje dalszego uszkodzenia naturalnego paznokcia czy skóry oraz nie przeszkadza w prawidłowym jego odrastaniu..

 

 

Następną pozytywną cechą stosowanego materiału jest elastyczność, która nie ogranicza ruchów palców podczas chodzenia. Medyczna żywica jest odporna na czynniki zewnętrzne i nie ma przeciwwskazań do terapii laserowej. Zapewnia natychmiastowy efekt estetyczny, co pozytywnie wpływa na poprawę samopoczucia pacjenta i co najważniejsze zabieg jest bezbolesny. Użyty materiał pozwala zrekonstruować paznokcie zaatakowane przez grzybice, dystrofie czy powstałe w wyniku mechanicznych urazów.

 

Nie mogą skorzystać z zabiegu osoby borykające się z chorobami naczyń obwodowych, tętniczych, neuropatią, z ranami czy z paznokciami wrastającymi oraz kobiety w ciąży, karmiących lub wrażliwych na którykolwiek ze składników.

 

Natomiast terapia rekonstrukcji płytki paznokciowej medyczną żywicą szczególnie dedykowana jest dla paznokci:

  • zaatakowanych grzybicą (podczas terapii antygrzybiczej)
  • uszkodzonych z powodu urazów
  • dystroficznych
  • łyżeczkowatych
  • kruchych i rozszczepiających się
  • przebarwionych

 

Leczysz grzybicę paznokci i nie chcesz czekać na poprawę ich wyglądu? Zapraszamy na konsultację do gabinetu podologicznego. Rejestracja – 780 054 854.