ŚRODA ŚLĄSKA

Grzybica paznokci – zestaw do zadań specjalnych!

Ochronny spray firmy Alba polecany do pielęgnacji skóry stóp i paznokci, zwłaszcza w przypadku wystąpienia zakażeń pałeczką ropy błękitnej (Pseudomonas aeruginosa) oraz w przypadku grzybicy. Jest to preparat zapewniający ochronę przeciwgrzybiczą i przeciwbakteryjną. Działa odświeżająco przynosząc stopom oraz pomaga przy problemach z nadpotliwością. Spray Alba można stosować w profilaktyce wszystkich rodzajów grzybic oraz zakażeń bakteryjnych.

 

Jego siłą jest unikatowy skład – kompozycja czterech olejków eterycznych: z grejpfruta, z drzewa herbacianego, z mięty pieprzowej oraz z oregano. Olejek grejpfruta ma właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne w połączeniu z innymi olejkami, odświeża skórę i zapobiega nadmiernej potliwości, znacznie ułatwia oczyszczanie naskórka, zmiękcza go i normalizuje procesy rogowacenia. Olejek z drzewa herbacianego działa przeciwzapalnie i przeciwwirusowo, bardzo łatwo przenika przez ludzką skórę. Dzięki udowodnionym właściwościom przeciwgrzybiczym, znajduje zastosowanie w leczeniu głębokiej grzybicy paznokciowej oraz wszelkich innych grzybic skóry. Skutecznie zapobiega zakażeniom bakteryjnym oraz przyspiesza procesy regeneracji skóry i paznokci. Olejek mięty pieprzowej ma działanie antyseptyczne, stymulujące. Niweluje stany zapalne skóry. Olejek oregano działa przeciwzapalnie, przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie. Działa grzybobójczo zwłaszcza wobec Candidia Albicans, odpowiedzialnego za uciążliwe, trudne w leczeniu grzybice skóry i paznokci. Ponaddto skutecznie wspomaga leczenie niektórych chorób skóry jak łuszczyca czy eczema (egzema).

 

Serum marki A.Arkada zapobiega infekcjom wtórnym, gdyż użyte składniki aktywne, poza wartościami odżywczymi i pielęgnującymi, chronią i regenerują. Przeznaczone jest do skóry, paznokci oraz naskórka wokół paznokcia. Serum zawiera olejek herbaciany, który w połączeniu z 16% czystym kolagenem rybim nie powoduje wysuszania i podrażnienia skóry. Przyspiesza gojenie ran, zapobiega rozwojowi grzybicy. Bardzo dobrze wpływa na odbudowę i regenerację płytki paznokciowej.

 

Najlepsze efekty uzyskuje się stosując spray marki Alba rano, gdyż utleniające się olejki, przenikają przez skarpetki czy rajstopy i docierają do obuwia, działając odkażająco i bakteriobójczo. Spray ma bardzo silne działanie, przez co może przesuszać skórę i paznokcie, dlatego ważne jest, aby połączyć jego działanie z serum marki A.Arkada, które posiada w swoim składzie kolagen, znany z właściwości silnie nawilżających. Bardzo istotne w procesie naprawczym są wizyty kontrolne w gabinecie podologicznych, gdzie specjalista oczyszcza złuszczający się naskórek i płytkę paznokciową. Masz więcej pytań, chcesz umówić wizytę lub zakupić zestaw – zadzwoń: 780 054 854